Estetická dermatologie

Sanatorium ART České Budějovice

Estetická dermatologie

SILK PEEL

Vakuový přístroj pro aplikaci kosmetických sér.

Přístroj Dermolissage™ - SilkPeel™ je určen pro ošetření těla a obličeje. Při ošetření dochází k aplikaci jedinečných roztoků.

KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK PŘÍSTROJE SE ZOBRAZÍ VIDEOPROJEKCE

hydratace a omlazení
vypnutí pleti
snížení tvorby kožního mazu, vyrovnání barevných nedokonalostí

Technologie DermalInfusion™ je moderní řešení, které pomáhá výrazně zlepšit pleť : mastná pleť, suchá kůže, sjednocení pleti, vrásky, atd.

Lehký, pohodlný, a především speciálně tvarovaný handpiece SilkPeel™ DermoLissage™ poskytuje bezbolestnou a kontrolovanou terapii v každé fázi. Díky nové technologii DermalInfusion™ dochází k velmi sofistikovanému spojení tření a tlaku na pokožku.

DermalInfusion™ poskytuje dokonalou aplikaci kosmetických roztoků. Nová technologie je upravena tak, aby byla vhodná pro všechny typy pleti.

Účinek je vidět ihned po ošetření, kůže je důkladně vyčištěna, měkká, pružná, podporuje omlazení pokožky a aktivně pomáhá k zlepšení celkového vzhledu.

ENVY je celosvětově uznávaným výrobcem z USA se zastoupením ve více  než 35 zemích a vlastníkem 13 mezinárodních patentů na své technologie. 

Máte dotaz nebo byste se rádi objednali na konzultaci?


Botulotoxin

Vyhlazení vrásek a získání mladistvého vzhledu lze dosáhnout bez chirurgického zákroku, bez jizev, injekční aplikací Botulotoxinu typu A.Plasmaterapie TRAY LIFE

Za tajemstvím mládí Tray LIFE, známé také pod názvem Drákulova terapie, stojí naše vlastní krev. Látky obsažené v krvi mají blahodárné účinky na obnovu pleti a zpomalují proces jejího stárnutí.


 

Výplně kyselinou hyaluronovou

Snižování elasticity pleti a vznik vrásek je přirozený proces, kterým prochází každý z nás. S výplňovými materiály nemusí být ale tento proces definitivní. 

Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy)

Zbavte se jednou provždy nadměrného pocení pomocí botulotoxinu.