Estetická dermatologie

Sanatorium ART České Budějovice

Estetická dermatologie

SilkPeel

Nadstandardní kosmetické ošetření přístrojem SilkPeel, který za pomoci patentované technologie odloučí z pokožky vrchní vrstvu odumřelých buněk a následně aplikuje léčebná séra podporující hydrataci, projasnění a pročištění pokožky.

Více informací o ošetření SilkPeel
 

Botulotoxin

Patří k naším nejvyhledávanějším zákrokům. Na vrásky okolo očí, na čele či při mračení je volbou číslo jedna.

 

Výplně kyselinou hyaluronovou

Tam kde tvář ztrácí objem je možné ho doplnit pomocí látky tělu vlastní. Typickou lokalitou jsou nosoretní rýhy, lícní kosti, vrásky nad horním rtem, brada a úhel spodní čelisti.

 

Rty

Zvýraznění kontury, zvětšení objemu a hydratace rtů pomocí kyseliny hyaluronové. Doporučujeme lokální znecitlivění 60 minut před aplikací.

 

Mikrojehličkování

Pomocí drobných vpichů dermapenem stimulujeme v kůži vznik nových kolagenních vláken, které zlepšují tonus pleti, sjednotí její vzhled, zmenší rozšířené póry a dokáže odstranit jizvičky po akné. Ošetření kombinujeme se séry pro hydrataci, odstranění pigmentací či zmírnění projevů akné. Používáme vždy lokální znecitlivění, abychom ošetřili i hlubší vrstvy kůže.

 
 

Skinbooster

Aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové s aminokyselinami do hlubších vrstev kůže. Zasíťování zajišťuje delší účinek látky. Vhodné na pleť, kde se již začaly objevovat známky stárnutí. Možné lokální znecitlivění.

 
   

Plazmaterapie

Využívá regenerační účinky krevní plazmy klienta. Plazmu kombinujeme s nezasíťovanou kyselinou hylauronovou pro podporu tvorby kolagenu a elastických vláken s hloubkovou hydratací pokožky. Možné lokální znecitlivění.

 

Injekční lipolýza

Dokáže rozpustit tukové zásoby zejména v malých oblastech jako je podbradek. Počítejte s 2 – 4 procedurami drobných vpichů přímo do tukových polštářků. Možné lokální znecitlivění.

 
   

Radiesse

Jedinečná liftingová výplň s kalcium hydroxyapatitem spojuje liftingový efekt se zmnožením kolagenu a zpevněním pokožky. Ideální na hřbety rukou, omlazení krku a dekoltu, obnovení kontur obličeje. Preparát s nejdelší dobou účinku 12 – 18 měsíců

   

Nadměrné pocení v podpaží

Pomocí botulotoxinu lze zablokovat potní žlázy v podpaží, které jsou zodpovědné za pocení ve stresových situacích. Možné lokální znecitlivění. Efekt 6 – 10 měsíců.

Chemický peeling

Ošetření, při němž je odstraněna svrchní vrstva kůže (exfoliace), pod níž se odkryje nová jemná pokožka bez vad. Dokáže zredukovat pigmentové skvrny, stáhnout rozšířené póry a též zkoriguje následky akné.

Podpora růstu vlasů

Mesoterapeutické vpravení sér a vlastní krevní plazmy (PRP) klienta do pokožky hlavy při nadměrném vypadávání a řídnutí vlasů.

 

 

Ceník služeb Estetické dermatologie

Silkpeel + hydratační gelová maska  (vystačí pro 5 procedur)

počáteční aplikace vč. masky 
následně 4 procedury 
1500 Kč
1000 Kč
Botulotoxin doporučená frekvence aplikací - 4 - 6 měsíců mezi obočím
kolem očí
čelo
od 1500 Kč
od 1500 Kč
od 1500 Kč
Výplň kys. hyaluronovou doporučená frekvence aplikací 8 - 12 měsíců od 4500 - 5500 Kč
Rty doporučená frekvence aplikací 8 - 12 měsíců od 4500 - 5200 Kč
Mikrojehličkování 3x po měsíci  obličej                                          
obličej + krk a dekolt                   
1500 Kč
2000 Kč
Skinbooster 8 měsíců 3000 Kč
Plazmaterapie 2x po měsíci 3000 Kč
Injekční lipolýza 2 – 4x po 40 dnech 4000 Kč
Radiesse 1,5 roku 8000 Kč
Pocení v podpaží cca 8 měsíců 8000 Kč
Chemický peeling 3x po měsíci 990 Kč
Podpora růstu vlasů po 14ti dnech do zlepšení 1500 Kč